Szczotka Satin Hair 7 IONTEC BR710

Szczotka Braun Satin Hair 7 IONTEC Pierwsza na świecie szczotka z aktywnymi jonami. Szczotka, która pozostawia po sobie natychmiastowy blask.

Atuty

expand and collapse icon

IONTEC: Zwiększ blask swoich włosów. Ogranicz efekt elektryzowania się włosów.

Szczotka Braun Satin z technologią IONTEC jest wyjątkowa. Szczotka Satin Hair aktywnie wytwarza miliony jonów i uwalnia je poprzez małe, zielone dysze. Możesz nawet usłyszeć, jak pracują, wydają cichy szelest. Wszystkie jony przenikają do włosów i ograniczają elektryzowanie się, natychmiast przywracając im blask. Pomagają również transportować wilgoć z otaczającego powietrza z powrotem do włosów. Jest to korzystne działanie dla ich kondycji.

IONTEC to boost shine and smooth hair.

Zdejmowana poduszka ułatwia czyszczenie.

Zdejmij po prostu poduszkę, aby łatwo wyczyścić ją pod bieżącą wodą. Dzięki temu Twoja szczotka pozostanie w idealnym stanie przez długie lata użytkowania.

Zdejmowana poduszka ułatwia czyszczenie.

Opływowy kształt włosia

Bez ostrych krawędzi Opływowe włosie zapewnia cudownie delikatne i bezbolesne rozczesywanie włosów.

Brak łączeń

Blokada podróżna.

Możliwość zabrania wszędzie swojej szczotki to tak, jakby wszędzie mógł towarzyszyć Ci blask Twoich włosów. Niezależnie, czy podczas wieczornego wyjścia, czy w trakcie długiego dnia w pracy możesz poprawić fryzurę za naciśnięciem przycisku, w kilku prostych ruchach. Automatyczna blokada podróżna chroni dysze wylotowe jonów, gdy szczotka Satin znajduje się w torebce.

Blokada podróżna Aktywne jony na wynos – proszę bardzo.

Cechy

expand and collapse icon

Przenośna (bezprzewodowa) – działa na baterie dołączone do zestawu

Niewielki rozmiar

Dla wygody zabierz ją ze sobą w torebce.